Teknoloji

Samsung, yeni nesil Ferrari modellerine de imza atmaya hazırlanıyor

Samsung EkranVe ferrari Ferrari’nin yeni nesil otomobilleri için yeni bir ekran çözümü geliştirmek üzere bir mutabakat zaptı imzaladı. Samsung Display’in Başkanı ve CEO’su JS Choive Ferrari CEO’su Benedetto VignaKore’de Asan kampüsünde düzenlenen imza törenine katıldı.

Samsung Ekran, Ferrari yeni nesil lüks süper otomobiller içinyeni bir OLED çözümü geliştirecek ve Ferrari’nin dijital dönüşümünde değerli bir rol oynayacak.

Ferrari CEO’su Samsung Display ile yaptığımız bu stratejik ortaklık sayesinde yeni nesil modellerimizin dijital ortamda önemli bir adım atacağız” dedi. söz konusu. JS Choi ise Samsung Display’in Ferrari ile olan ortaklığını şu şekilde değerlendirdi: “Güçlerimizi süper araba alanına uygulamak ve otomotiv OLED pazarındaki konumumuzu güçlendirmek için heyecan verici bir fırsat sağlayacağından eminim.”

Ferrari, dünyanın en ünlü büyük otomobil markalarından biridir ve artık dijital çağa adım attığına göre, sorunsuz ve başarılı bir geçiş için en uygun çözümlere ihtiyacı vardır. OLED tedarikçisi olarak Samsung’un iyi bir seçim olduğuna şüphe yok. Tabii bu durum Koreli ekran devinin ve şirketin ticari faaliyetlerine büyük ölçüde fayda sağlayacak. otomotiv dünyasındadaha da ilerlemesini sağlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu