Teknoloji

Eski Google Yöneticisi: Yapay Zeka Sekste İnsanların Yerini Alacak

Yapay zeka odaklı teknolojiler son dönemde hayatımızın her alanına girdi. Öyle ki günümüzde ChatGPT gibi araçlar metin yazdırmak ve bilgileri taramak için kullanılıyor. Ek olarak, orijinal fotoğraflarÖte yandan, bazı yenilikler Onunla ilgili çalışmalar devam ediyor. Son zamanlarda ses odaklı yapay zeka araçlarıyla, sanal müşteri temsilcilerigündemdeki yerini bulsun.

En son haberler tüm bunların bir parçası. başlangıç olabileceğini gösteriyor. Çünkü geçmişte Google’ın Ar-Ge departmanında çalışan üst düzey yöneticilerinden Mo Gawdat’ın yaptığı açıklamaya göre yapay zeka ” aşkı ve ilişkileri yeniden tasarlamak” yol açacak. Aslında Gawdat’a göre yapay zeka ile çalışmak seks robotlarıilerleyen dönemlerde hayatımızın bir gerçeği olacak.

Artırılmış gerçeklik ekipmanı, cinsel ilişkiyi simüle etmeye yardımcı olacak!

YouTube’daki “Impact Theory” yayınına katılan Mo Gawdat’a göre yapay zeka, Taklit etmek de sağlayacaktır. Yani gerçek hayatta cinsel çekiciliği deneyimleme niyetine sahip olacaksınız. Eski Google yöneticisine göre Apple Vizyon Proveya Görev 3 Cinsel ilişkiyi simüle etmek için artırılmış gerçeklik ekipmanı aktif olarak kullanılacaktır. Gelelim en değerli soruna. hisne olacak?

Mo Gawdat, birçok kişinin umursadığı duygu konusunu ele aldı. reddetti . ” Bu gerçekten önemli mi?“Çıkış yapan Gawdat, konu ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: Morgan Freeman olduğuna ikna olduysanız, o zaman ekranda sizinle konuşan Morgan Freeman’ın aslında Morgan Freeman mı yoksa yapay zeka tarafından üretilmiş bir avatar mı olduğu. gerçekten değerli mi?

karaburunhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu