Haber

Dünya Şampiyonu Su Sporları Festivalinde Yerçekimine Meydan Okudu

Dünya şampiyonu 3 gün boyunca yaptığı şovla yerçekimine meydan okuyor

Su sporları festivalinde renkli görüntüler

KOCAELİ – Kocaeli’de 3 gün boyunca düzenlenen Su Sporları Şenliği’nde rengarenk manzaralar ortaya çıktı. Dünya rekortmeni Kahraman Aktaş, flyboard gösterisi ile yer çekimine meydan okurken, çeşitli yarışlar ve gösterilerle de unutulmaz anlar yaşandı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından 3 gün boyunca düzenlenen “4. Su Sporları Şenliği” Sekapark Kite Hill Beach’te gerçekleştirildi. Etkinlik, gece yarısı dünya flyboard şampiyonu milli atlet Kahraman Aktaş’ın ışıklı özel elbisesi ile nefes kesen flyboard gösterisi ile başladı. Etkinlik boyunca rekabet üst düzeyde yaşanırken, farklı branşlarda yarışmalar ve gösteriler gerçekleştirildi. Festivalin üçüncü gününde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın da gençlerin coşkusuna ortak oldu, voleybol oynadı, futbol maçı yaptı, kanoya bindi, kürek çekti.

“Önümüzdeki yıllarda daha büyük organizasyonlara imza atmayı hedefliyoruz”

Lider Büyükakın, su sporları şenliğinde flyboard show, rafting, plaj futbolu, plaj voleybolu, su topu maçı, yelken, kano, kürek, dragon ve halk yarışlarının renkli görüntülere sahne olduğunu belirtti. konuştu.

Flyboard branşında rakip tanımayan Aktaş’ın özellikle gece saatlerinde ışıklı özel elbisesi ile yaptığı flyboard gösterisi nefes kesti. Rekorlar kıran sporcu, havada yaptığı estetik hareketlerle adeta yer çekimine meydan okudu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu