İş

Vodafone Business, Depremden Etkilenen İşletmelerin Yanında

Depremden etkilenen işletmelerin yanında yer alan Vodafone Business, altyapı ve yedekleme için işletmelerin ihtiyaç duyduğu teknolojik çözümleri ‘Destek Paketi’ ile 6 ay ücretsiz, 18 ay indirimli olarak sunuyor.

İşletmelerin dijitalleşmesine öncülük etme vizyonuyla hareket eden, Vodafone İş Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye, Şanlıurfa ve Elazığ olmak üzere depremden etkilenen 11 ilde işletmelerin çarklarının dönmesi için Destek Paketi ile desteğini sürdürüyor. Bulut Bilişim, Veri Kurtarma-Yedekleme ve Radyolink gibi teknolojik çözümleri en uygun şekilde sunmayı hedefleyen Vodafone Business, işletmelerin altyapı ve yedekleme ihtiyaçlarını 6 ay ücretsiz ve 18 ay indirimli olarak karşılıyor.

Vodafone Türkiye Yürütme Konseyi Başkan Yardımcısı Hasret Kestioğlubahis hakkında şunları söyledi:

“Yaşadığımız bu felaketin yaralarını sarmak için hep birlikte çok çalışıyoruz. Sağladığımız Güçlendirme Paketi ile Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye, Şanlıurfa ve Elazığ olmak üzere 11 ilde deprem felaketinden etkilenen işletmelerin altyapı ve yedekleme ihtiyaçlarını karşılıyoruz. 11 ilimizde yer alan işletmeler Türkiye ekonomisinde değerli bir yere sahiptir. İşletmelerin gelecekte elde edecekleri verimlilik kazanımları ve performans kazanımları da ülkemizin ekonomik büyümesinde kritik rol oynayacaktır. Vodafone Business olarak tüm kaynaklarımızı kullanacağız ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.”

Destek Paketi neleri içeriyor?

Destek Paketi; Bulut Bilişim, Bilgi Kurtarma ve Yedekleme ve Radiolink Small hizmetini içerir. Bulut Bilişim hizmetinde işletmeler verilerini ve iş yüklerini Türkiye’deki son teknolojiye sahip Vodafone Veri Merkezlerinin bulut altyapısına taşıyarak esnek, yedekli ve yüksek erişilebilirlikteki altyapıyı güvenle kullanabilirler. Bilgi Kurtarma ve Yedekleme hizmetinde işletmeler, kritik bilgilerini kaybetmeden operasyonlarına devam edebilir ve iş sürekliliğini garanti altına alır. Radiolink Small hizmetinde işletmeler, her koşulda işletmenin devamlılığını sağlamak için zarar anında hızlı formda yapılandırılan, düşük maliyetli, esnek ve hızlı Radiolink internet hizmetini kullanabilir ve internet erişimini sağlayabilir. onların işi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu