Yaşam

TRT Dijital’in Heyecanla Yayına Girmesi Beklenen Yeni Yapım “Deep Purple” Dizisine Üç Oyuncu Katıldı!

TRT Dijital’in merakla beklenen dizisi ‘Deep Purple’a üç yeni oyuncu katıldı. Merakla beklenen dizi ve TRT Dijital’in detaylarına gelin birlikte bakalım…

Netflix, Amazon Prime ve Disney+ gibi dijital platformların yaygınlaşmasının ardından TRT de uzun süredir dijital kanalı için hazırlanıyor.

“Mevlana”, “Son Gün”, “Akif”, “Şebeke”, “Modern Doğu Masalları”, “Biltmore Otel Cinayeti”, “Ah Ramazan Bey”, “#adaleTT”, “Chanzelize Düğün Salonu”, “Yeşil Deniz Millennium”, “Derin Mor” ve “Serhat” dizilerinin peş peşe çekimleri için onay vermişti.

Geçtiğimiz aylarda bu dizilerin ortalarında çekimlerine başlayan ‘Deep Purple’ isimli dizinin ekibi ortaya çıktı.

Yapımcılığını Güneş Çelikcan’ın, yönetmenliğini Mahmut Fazıl Coşkun’un üstlendiği, başrollerinde Deniz Celiloğlu, Nilperi Şahinkaya, Murat Kılıç, Arın Kuşaksızoğlu ve Zümre Ertürk’ün yer aldığı dizinin kadrosuna yeni oyuncular katıldı.

Daha önce Bez Bebek, Seksenler, Melekler Korusun, Kocan Kadar Konuş, Sıradaki Dizi gibi yapımlarda rol alan Begüm Öner, dizide “Doktor Sevim” rolüne hayat verecek.

Dünyanın başına gelen büyük bir felaketin ardından hayatta kalmaya çalışan bir grup insanın etkileyici dönüşüm hikayesini anlatan dizide Engin Emre Kıymet, “Muhtar Hikmet” rolünü oynayacak.

Öte yandan Bala Atabek’in konuk oyuncu olarak yer aldığı diziye pahalı oyuncu Tolga Çiftçi renk katacak. Çiftçi, Florent Herry’nin yönetmenliğini üstleneceği dizide “Turgay” karakterine hayat verecek.

10 Şubat’ta Çırağan Sarayı’nda görkemli bir tanıtım yapılması planlanan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı gece, 6 Şubat’ta meydana gelen deprem felaketi nedeniyle iptal edildi.

Merakla beklenen gecede platformda yayınlanacak diziden birer dakikalık tanıtımlar yapılacak ve yayın tarihi belli olacaktı.

Şimdi ise seçim öncesi yapılması planlanan tanıtım gecesinin tarihinin açıklanması ve bahsi geçen dizi ve dizilerin tanıtımının yapılması bekleniyor.

nizipajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu