Ekonomi

TMO, 2023 sezonu hazırlıklarını son aşamaya getirdi

TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal, TMO’nun 2023 yılı hazırlıklarının son aşamada olduğunu belirterek, “Sürekli sahada olan bir kurum olarak faaliyet alanımızdaki ürünleri yakından takip ediyoruz. yağışlar umutlarımızı artırdı.Bereketli bir yıl olmasını bekliyoruz.” .

TMO Merkez Birimler Uyum Toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Ahmet Güldal başkanlığında, genel müdür yardımcıları ve merkez birim sorumlularının katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantının açılışında genel bir değerlendirmede bulunan Güldal, “2023 yılı kurak başladı. Ancak son dönemde alınan yağışlar üreticilerimizin yüzünü güldürdü. Beklentimiz bundan sonraki aşamada da hasat sezonuna aksamadan girmek. .Kurum olarak bereketli bir yıl bekliyoruz.İnşallah aynısı olur.TMO olarak 2023 sezonu hazırlıklarımızda son aşamaya geldik.Teçhizat ve personel olarak zaten hazırdık.Tamamlayacağız. Önümüzdeki günlerde kalan parçalar ve sezona tam teşekküllü girin” dedi.

TMO’nun önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da üreticinin yanında olacağını vurgulayan Güldal, “Üreticimizi ve tüketicimizi koruyan bir politika izliyoruz. Üreticimiz mutlu olsun. TMO yanlarındadır.”

Yaklaşık 2 saat süren görüşmenin ardından Güldal, her birim amirinden mevcut iş ve süreçler hakkında bilgi alarak, konulara ilişkin görüşlerini paylaştı. – ANKARA

haberdogubayazit.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu