Yaşam

Tan Taşçı’dan sahte hesap uyarısı: Bana eziyet eden bütün sapıklar cezalandırılacak

Kendisini ‘Tan Taşçı’ olarak tanıtan müzisyen Tan Taşçı, ünlü isimleri, güzellik merkezlerini ve mekanları dolandıran kişi hakkında yasal işlem başlattığını duyurdu. Taşçı, “Mağdurlara açıklama yapmaktan yorulduk. Bana eziyet çektiren bütün sapıklar cezasını çekerken onları ziyaret edeceğim” dedi.

Taşçı şu ifadeleri kullandı:

“İnsanları Tan diye tanıtıp yöneten sapık, WhatsApp profiline fotoğraf koyup herkesi kandırıyor! Lezzet merkezlerini arayarak randevu alıyor. Bana ne? Geleyim diyelim, neden arayayım? sen gece 3’te gel, ne yapayım, uyku keyfi?

Markalardan vs işler isteniyor. Ne zaman işler istedim, hiç yapmadığım işler! Müzisyen arkadaşlarımı arayıp saatlerce konuşur, düetler ve besteler yaparım! Müzakereler yapılır ve anlaşmalar yapılır. Yıllardır bar ve performans sahnelerine çıkmadığımı biliyorlar ama inanıyorlar! Çeşme’de bir adam arayıp Tan’dan şampanya diyor ve masalara şampanya gönderiyor! Bunlar benim hiç yapmadığım şeyler…

Neden bu kadar savunmasız bir toplumuz? Mağdurlara açıklama yapmaktan yorulduk. Avukatım ve ben sapıklarla uğraşmaktan bıktık ama yeminim var artık acımak yok. Bana acı çektiren tüm sapıklar cezalandırılırken ziyaret edeceğim inşallah!”

idilajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu