Haber

SAADET’ten Animasyon: Kemal Bey-Misyonumuz birinci tur

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Twitter hesabından “Sayın Kemal-Misyonumuz Birinci Tur” animasyon videosunu “Gençler görevimiz birinci tur! Birlikte başaracağız” mesajıyla paylaştı. Karamollaoğlu, yaptığı paylaşımda Kemal Kılıçdaroğlu’nu da etiketledi.

Videoda, üzerinde “Milletin Kasası” yazan kasanın kapısının, hırsızların kapıyı açması üzerine kırıldığı görülüyor. Daha sonra sandıktan damga sesi gelir ve ekranda ‘evet’ yazısı belirir. Oylar sandığa atıldıktan ve sandık patladıktan sonra Kemal Kılıçdaroğlu’nun animasyonu çıkıyor ve “Ben Kemal, geliyorum” diyor.

Millet Kasası önünde hırsızların boynunu tutarak onları uzaklaştıran Kılıçdaroğlu, “Halktan çalınanı millete geri vereceğiz. ” sesleri duyulur. Görüntü, “Mr. Kemal – Misyonumuz Birinci Tur”.

KILIÇDAROĞLU PAYLAŞTI: KORKUNÇ HIRSIZDAN KURTARACAĞIZ

Millet İttifakı Cumhurbaşkanlığı adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, animasyon görüntüsünü alıntılayarak Twitter hesabından paylaştı. Kılıçdaroğlu, yaptığı paylaşımda, “Milletin Kasasını” hırsızlardan korur gibi görünen görüntünün, “Arsız hırsızdan Beytülmal’i birlikte kurtaracağız” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu