Haber

Neslim Güngen Acıbadem’in açılışında izdiham yaşandı

Türkiye’nin önde gelen güzellik merkezi zincirlerinden Neslim Güngen, 127. şubesi Neslim Güngen Acıbadem’i açmak için dün Kadıköy’ün Acıbadem ilçesine geldi. Acıbademliler Güngen’i büyük bir coşkuyla karşıladı. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan ünlü iş kadını, yaptığı popüler müzikle hayranlarına küçük bir konser verdi.

YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Yüzlerce kadının ilgi gösterdiği My Generation Güngen Acıbadem’in açılışında bando ve popüler müzik eşliğinde eğlenceli dakikalar yaşandı. Ünlü iş kadını açılış için markasının kurumsal rengi olan fuşya rengi bir elbise tercih etti. Benim kuşağım Güngen Ailesi’nin 127. üyesi olan Acıbadem şubesi sahibi Ayla İmamoğlu da bu yoğun ilgi karşısında dikkatlerden kaçmadı. Bu ailenin bir ferdi olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

“İyi ki bu BÜYÜK AİLENİN bir üyesiyiz”

Açılışta benim kuşağım Güngen ve hayranlarını eşiyle birlikte ağırlayan Neslim Güngen Acıbadem şubesinin sahibi Ayla İmamoğlu, “Güzellik sektörünün en iyisi olduğu için Neslim Güngen’i seçtik. En uygunu olsun istedik. Hem protokollerimizle hem de yerli üretim cihazlarımızla Acıbademliler için.Özü keyifli olan.Acıbademli kadınları güzelleştirmek ve en iyi hizmeti vermek için geldik.” açıklama yaptı.

“HEDEF 2000 ŞUBESİ”

Ünlü iş kadını açılış için markasının kurumsal rengi olan fuşya bir elbise tercih etti. Şube açmaya devam edeceğini belirten Neslim Güngen, “Ana hedefimiz 2000 şube ile dünya markası olmak. Ailemiz her geçen gün büyüyor” ifadelerini kullandı.

haber-elbistan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu