Haber

Mustafa Ceceli’nin Deprem Bölgesinden Sahiplendirilen Köpeği Odin’in Bergen Dinlerken Çaresiz Kaldığı Anlar

Söylediği aşk şarkılarıyla bir zamanlar herkesin kalbine dokunan, hatta düğünlerin vazgeçilmez romantik müziğinin sahibi haline gelen Mustafa Ceceli, sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. Ceceli, deprem bölgesinden sahiplendiği tatlı köpeği Odin’in Bergen’i dinlediği anları paylaşarak herkesi şaşırttı.

Yazdığı romantik şarkılarla bir dönemin gençlerine aşk acısı çektiren, aşık olanların duygularını daha da derinden etkileyen Mustafa Ceceli, şimdi de yeni albümünün tanıtımını yapıyor.

‘İyi ki Varsın’ isimli 7. albümünün tanıtımıyla ilgilenen Ceceli’nin sosyal medya paylaşımları da hayranları tarafından yakından takip ediliyor.

Ünlü müzisyenin Instagram’da 5,1 milyon takipçisi bulunuyor.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanmasa da hayranları paylaşacağı yeni duyuruları büyük bir merakla bekliyor.

Hatırlarsanız Şubat ayında tüm Türkiye’yi kasıp kavuran büyük depremin ardından Mustafa Ceceli ve eşi Selin İmer, bölgeden bir köpek sahiplenmişti.

Daha önce de Odin isimli köpeklerini eğitirken çekilmiş bir fotoğraflarını paylaşmışlardı. Odin’in tatlılığını görmemek mümkün değil. Mustafa Ceceli ve Selin İmer’in bu hareketi herkesi duygulandırdı ve gülümsetti.

O anları kaçırdıysanız tekrar gösterelim:

Son paylaşımlarında Odin’in Bergen’i dinlediğini, duygulanıp ağladığını görüyoruz!

Bergen’in ‘Affedersen’ müziğini dinleyen Odin, duygularına hakim olamaz ve ağlamaya başlar.

Selin İmer ayrıca güzel çocuğunun ağlamadığını ve Mustafa Ceceli’nin kendisine yapacağı albümün provasını yaptığını söyleyerek herkesi güldürüyor.

İşte üzgün köpek Odin’in Bergen’le birlikte ağladığı anlar:

haberkaynasli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu