Haber

Fenerbahçe’den “Yılın En İyi Transferi”! Ailesini depremde kaybeden Abdülkadir Terlik imzayı attı

FenerbahçeTürkiye’yi şoke eden deprem felaketinde ailesini kaybeden Kilis Genç Voleybol Takımı Spor‘nin oyuncusu Abdulkadir Terlik kadrosuna katıldı.

“YILIN EN İYİ TRANSFERİ”

Sarı lacivertliler transferi “Bizim için yılın en iyi transferi: Abdülkadir” sözleriyle duyurdu. Kulüpten yapılan açıklamada, “Kulübümüz ‘kapsayıcı’ sporKulüp, unvanına yakışır bir adım atarak yılın en iyi transferine imza attı.

FenerbahçeAbdulkadir Terlik’in Türkiye’den transferi için yapılan açıklama şöyle:

6 Şubat saat 04:17 itibariyle Türkiye’mizin deprem felaketiyle sarsıldığı günden bu yana her türlü maddi ve manevi desteğiyle vatandaşlarımızın yanında olan ve yaraları sarmak için var gücüyle çalışan Kulübümüz, ‘kapsayıcı spor kulübü’ unvanına yakışır bir adım atarak yılın en iyi transferine imza attı.

Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt’ın çabalarıyla ailesinden 4 kişiyi beyin sarsıntısı sonucu kaybeden voleybolcu Abdülkadir Terlik, kariyerine artık Fenerbahçe Voleybol Şubemiz çatısı altında devam edecek. Kilis Gençler sarsıntısının yaralarını sarmak istediğimiz binlerce kişiden biri olan Abdulkadir Terlik. Spor formayı giyen genç bir voleybolcudur. Onu özel kılan tüm metanetiyle dimdik duruşu ve ‘Asla pes etmeyeceğim’ diyebilmesidir.

haber-geyve.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu