Haber

Aydın’ın ‘İtfaiyeciler’ dizisinden Başkan Çerçioğlu’na doğum günü sürprizi

Çerçioğlu, her türlü aksiliğe her zaman hazır olan Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi ile gurur duyduklarını söyledi.

Aydın’ın “İtfaiyecileri” kendilerini ziyaret eden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu’na doğum günü sürprizi yaptı. Sürpriz için itfaiyeye teşekkür eden Çerçioğlu, “İtfaiye teşkilatımızın disiplinli çalışmaları, hızlı müdahaleleri ve her an göreve hazır olmaları nedeniyle gurur duyuyoruz.” Çerçioğlu, göreve başlayan kadın itfaiyecileri de tebrik etti.

Çerçioğlu, son günlerde çok sayıda orman yangınına müdahale ederek büyümeden söndüren Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesini ziyaret etti. Gece gündüz demeden canla başla çalışan “İtfaiyecileri” tebrik eden Çerçioğlu, itfaiyecilerin çalışmalarının çok değerli ve değerli olduğunu belirtti. Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesinin vatandaşların sağlığını ve güvenliğini korumak için her zaman görev başında olduğunun altını çizen Çerçioğlu, “Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi hiç istemediğimiz her türlü olumsuz duruma karşı her zaman göreve hazır. Bunu asla istemeyiz ama ekibimiz, maaşını eleştirenlerin bir gün ihtiyaç duyabilecekleri önemli bir görevi üstlenir. Ekibimizin her zaman yanındayız ve tüm ihtiyaçlarını anında karşılıyoruz. Ateş Savaşçılarımızla gurur duyuyoruz” dedi.
 
Göreve başlayan kadın itfaiyecileri tebrik eden Çerçioğlu, “Kadınlarımızın hayatın her alanında yer almasını önemsiyoruz. Aramıza katılan kadın itfaiyecilerimizin bu görevi başarıyla yerine getireceklerine inancımız tamdır” dedi.

Ziyarette itfaiye ekipleri Çerçioğlu’na doğum günü sürprizi yaptı. Çerçioğlu’nun doğum gününü kutlayan grup, Çerçioğlu’na her zaman ve her ihtiyaçlarında yanlarında olduğu için teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-altieylul.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu