Yaşam

10 Kasım 2023’te vizyona girecek olan ‘The Marvels’ filminden yeni fragman ve poster yayınlandı

“Birlikte daha yükseğe, daha uzağa, daha hızlı.” Sloganı ile sinemaseverlere aksiyon dolu bir görsel şölen sunmaya hazırlanırken, onları Captain Marvel ve Nick Fury gibi tanıdık yüzlerle buluşturacak olan Marvel Studios yapımı ‘The Marvels’ filminden yeni fragman ve afiş yayınlandı. Brie Larson’ın Captain Marvel olarak izleyici karşısına çıkacağı film, 10 Kasım 2023’te sinemalarda olacak.

Nick FuryVe Kaptan Marvel, yine ortalara geliyor ama bu kez gerçek maceranın merkezinde Captain Marvel (Carol Denvers) var ve Kamala Khan ile Carol’ın diğer yeğeni SABER astronotu Kaptan Monica Rambeau da ekleniyor.

Yaşanan bir olay sonucunda bu üç kadının güçleri birbirine karışacak ve bu soruna rağmen bu üçlü birlikte hareket ederek evreni büyük bir tehlikeden kurtarmaya çalışacaklardır.

10 Kasımİstanbul sinemalarında vizyona girecek olan ve yeni yayınlanan fragmanı ve afişiyle geri sayım heyecanını artıracak olan Marvel Studios imzalı. “Harikalar”yönetmen koltuğunda Nia DaCostaoturma. Brie Larson, Teyonah Parris, Iman Vellani, Samuel L. Jackson, Zawe AshtonVe Park Seo Joon Başrolünde Marvel’ın yer aldığı sinema, Marvel hayranlarını sevdikleri dünyaya bir kez daha davet ederken; Bu dünyayla henüz tanışmamış olanlar için de davetkar bir gösteri sunacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu